קשר דיסקרטי     הכרויות    ההכריות לאקדמאים    סקס    בנות מרוסיה    שידוכים    בחורות רוסיות    קשר רציני    בנות רוסיות    היכרויות    קשר ללא התחייבות    דייטינג    אתר ההכרויות    פנויות    גרושה    בת זוג    ליווי    הכרויות סקס    בנות רוסיות    אתרי הכרויות    סקס רוסיות    הכרות לסקס    הכרויות דיסקרטיות    הכרויות דיסקרטי    הכרויות רוסיות    נשים רוסיות    רוסיות יפות    רוסיות כוסיות    רווקות   קשר ללא מחויבות   קשר דיסקרטי   דייטינג

לקוחות יקרים!

מצפים לכם היכרויות מרגשות!
על ידי הצבת תמונה שלך באתר היכרויות שלנו dafna4u תוכל להגשים את החלום שלך ולמצוא את מי שאתה צריך. את הפרופיל שלך באתר יראו מאות הלקוחות שלנו ומבקרים באתר האינטרנט שפשוט רצים להכיר.


אתר ההיכרויות שלנו dafna4u יעזור לך למצוא שותפים לנישואין, ידידות או סקס.

חברת ההיכרויות שלנו משדכת בין גברים ונשים עם מטרה של ליצור משפחה או חיים משותפים. לשם כך אספנו מאגר של גברים רציניים, משכילים, מסודרים בחיים.


יש לנו מבחר גדול של גברים ונשים. מלבד התמונות האלה שאתה רואה באתר האינטרנט שלנו, במאגר של שירות ההיכרויות שלנו יש תמונות של גברים ונשים רבים שלא מוכנים לפרסם את התמונות שלהם באינטרנט.גברים הגיל העמידה, סולידיים, אקדמים ובעלי אמצעים.

הנשים – הלקוחות שלנו - נאות, אינטליגנטיות, ויש להן דרישות ורצונות מסוימים לגבע הגברים.יש גם כאלו שהן תיירות ונשים עם רשיון עבודה בישראל החולמות להישאר בארץ ולהקים משפחה. בחלקן דוברות עברית, אנגלית, רומנית וגם קצת עברית.


למטרות של הקמת משפחה או חיים משותפים, הגברים המועדפים עלינו צריכים להיות משכילים, אינטליגנטים, מסודרים בחיים ומהימנים.

לאחר אישור התשלום מהבנק, הלקוח מקבל את מספר הטלפון של הבחורה רק במקרה והיא הסכימה להיפגש, כלומר החברה מבטיחה פגישה דיסקרטית בהסכמה הדדית.


כדי להכיר במטרה של יצירת המשפחה, הלקוח צריך לבוא למשרד שלנו ברעננה, שבו אנו מאחסנים את כל הנתונים של הלקוחות ואת רצונותיהם. אם נצליח לעניין את הלקוח במספר נשים לפי טעם שלו – נבנה חוזה ל 3, 6 או 12 חודשים. תנאי התשלום מסוכמים על ידי שני הצדדים.


כדי להכיר במטרה של יצירת המשפחה, הלקוח צריך לבוא למשרד שלנו ברעננה, שבו אנו מאחסנים את כל הנתונים של הלקוחות ואת רצונותיהם. אם נצליח לעניין את הלקוח במספר נשים לפי טעם שלו – נבנה חוזה ל 3, 6 או 12 חודשים. תנאי התשלום מסוכמים על ידי שני הצדדים.

dafna4u מורכב מקבוצת חברים איכותיים ממגוון המקצועות ומטווח גילים רחב, שחיים את החיים במלואם, אנשים שהגיעו לשלב בחייהם בו הם מוכנים לקשר רציני, ומחפשים נפש תאומה לשתף בחוויות שלהם.


באתר יש יחס של 50-50 בין הנשים לגברים, וצריך רק להתאזר בסבלנות וליהנות משלב חיפוש בן/בת הזוג.

חסים מכל הסוגים
ב- dafna4u תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אנשים שונים ומגוונים.
האתר מציע הכרויות לסטודנטים, הכרויות לדתיים, הכרויות לגרושים וגרושות אשר מחפשים להתחיל את פרק ב' ועוד מגוון רחב של אפשרויות חיפוש.
בעידן של היום, שרובנו עובדים עד שעות מאוחרות, dafna4u מציע אלטרנטיבה פשוטה וידידותית למצוא אהבה.


התקשר אלינו ואתה תראה את האיכות הגבוהה של השירות שלנו.
לקוחות אמידים רבים משתמשים בקביעות בשירותינו.

מצא שותף מושלם עבור מין וקבע פגישה ללא התחייבות. הרבה בחורים ובחורות כבר מצאו את אהבתם והצליחו לבנות קשר באתר. אפשר למצוא את ההכרות עם בחורות והבחורים כבר עכשיו!

הגברים והנשים הטובים ביותר מחכים לכם.

צור קשר! אנחנו נעזור לכם וגם נחסוך לכם זמן!

במשך 15 שנים השגנו תוצאות מצוינות. גברים ונשים רבים מצאו פרטנרים, כמה מהם נישאו ואף הולידו ילדים.

אתר ההיכרויות שלנו מיועד לאנשי עסקים שאין להם הרבה זמן כדי למצוא פרטנר אינטימי לאהבה.

אנחנו יכולים לעזור לך למצוא את הפרטנר שאתה תרצה. באתר תוכלו למצוא הצעות להיכרות אינטימיות עבור סקס, ובילוי משותף ללא התחייבויות.

שירות ההיכרויות שלנו עובד בעיקר עם נשים מברית המועצות לשעבר, חמודות, מקסימות, משכילות, שהן גרושות או אלמנות או רווקות, עם ילדים או בלעדיהם.

יש לך בחירה רחבה, ואם יש לך ספק כלשהו – נייעץ לך מה יכול להתאים לך על פי הטעם שלך.

שירות ההיכרויות שלנו עובד בעיקר עם נשים מברית המועצות לשעבר, חמודות, מקסימות, משכילות, שהן גרושות או אלמנות או רווקות, עם ילדים או בלעדיהם.

חברת ההיכרויות "דפנה" עובדת בכל אזורי הארץ.

אם הלקוח לא יכול לבוא למשרד שלנו ברעננה, הוא יכול לבצע את התשלום באמצעות העברת הכסף לחשבון של החברה, לאחר בחירת הפרטנר המתאים באתר שלנו, dafna4u.

לאחר אישור התשלום מהבנק, הלקוח מקבל את מספר הטלפון של הבחורה רק במקרה והיא הסכימה להיפגש, כלומר החברה מבטיחה פגישה דיסקרטית בהסכמה הדדית.

השיטה שלנו עבור היכרויות דיסקרטיות: מחירים גמישים, גישה אישית ואחריות לכל פגישה דיסקרטית מתוכננת. במקרה ופגישה דיסקרטית לא התרחשה באשמתה של בחורה כלשהי - הלקוח מקבל פגישה עם בחורה אחרת לפי טעמו (ללא עלות נוספת).

שירותי היכרויות – זוהי תופעה נפוצה בימינו. אתר היכרויות הוא דרך למצוא פרטנר ללילה או לחופשה, ואולי למערכת יחסים ויציבה וארוכת טווח. היכרויות עם בחורות לכל טעם, בלונדינית, ברונטית, ג'ינג'יות ושאטניות - זה מה שתמצא באתר dafna4u.

dafna4u הינו אתר היכרויות בינלאומי, שנוסד ב-1995, ונחשב למוביל בקהילת אתרי הכרויות יהודים ברחבי העולם, ובין אתרי ההכרויות הבינלאומיים המובילים. עם מאות חברים רשומים ועוד מאות שמצטרפים מדי חודש, אין פלא שאנחנו מצליחים להפגיש בין כל כך הרבה אנשים.

אהבה היא הכוח שמניע את העולם, אהבה מזיזה הרים וגבעות, אהבה משגעת לנו את השכל, אהבה מטריפה לנו את החושים.

כולנו אוהבים להיות מאוהבים, רוצים את הריגוש של ההתאהבות, ההנאה של דייטינג, היכרויות, זוגיות, אינטימיות, קשר רציני, וחוויות משותפות בין בני זוג.

"דפנה", אתר הכרויות מהפופולריים בישראל, מציע לכם מאות רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, בודדים שרק מחכים לפגוש אהבה, ואולי את הנפש התאומה.

אתר ההיכרויות dafna4u הינו אתר הכרויות בעל מאגר ענק של פנויים ופנויות ,רווקים ורווקות, גרושים וגרושות.

אתר ההכרויות עוזר לגברים ונשים למצוא פרטנר עבור סקס. הרבה אנשים באתרי היכרויות לא מחפשים רק הכרויות למטרות רציניות, אלא היכרויות למטרת סקס עם בחור או בחורה יפה.

כל אדם שני לא יכול למצוא בן/ת זוג לסקס. הם נמצאים בחיפוש באינטרנט. היכרויות סקס עוזרים לבחור או הבחורה למצוא את הפרטנר הנכון עבור פגישות אינטימיות בהסכמה הדדית.

כיום, אנשים חיים בקצב והמולה מאוד גבוהים ונתקלים עם בעית הכרות וחיפוש פרטנר לבילוי יומי וסקס.

המבחר ענק!

רוצה להכיר על מנת להתחתן? חפש בפרופילים המתאימים. או שאולי אתה רוצה להיפגש למטרת מין של 1 - 2 פעמים?
זה גם לא בעיה - יש לנו כמות עצומה של הכרויות אינטימיות.


   Israeli New Shekel Exchange Rate


 Free help you explore any web's history and monitor its performance! ................ Каталог израильских бизнесов ............... ............... ............... ............... ..............
http://casino.us.org/


ריבקה השדכנית
счетчик посещений